HAKKIMIZDA


         Clinic, kahve meyvesinin kavruluş tekniklerinden başlayıp bir içeceğe dönüşme hikayesini anlatır. Kahvenin reçetesini yazan, her ürünü ölçekli ve standart şekilde yapan, mükemmel kürü yakalamayı hedefleyen, misafirlerine bu kültürü ve tecrübeyi aktaran 3. Nesil kahveci (Coffee Shop) olarak tasarlandı. Bunun yanında, kahve yanı lezzetler olarak sağlıklı ürün barları, soğuk içecek çeşitleri ve zengin bir pasta dolabı ile konseptini tamamlamıştır.


         Türkiye'de yeni bir trend başlatan minimalist mekan konsepti , dijital menuboard, kablosuz şarj noktaları ve son teknoloji tasarımları ile nitelikli kahveciler arasında Ankara Panora Alışveriş Merkezi ve sonrasında Arcadium Alışveriş Merkezinde yerini aldı.


         Clinic Coffee; Nitelikli ve farklı kahve deneyimlerini kahve severlerle paylaşırken yerel ve global şirketlerle çalışarak kendine özgü ve zamana direnebilen bir kültür yaratmaya çalışmaktadır. Uzun ve detaylı bir ön çalışmanın ardından karar verilerek, sadece tadından ve kaynağından emin olunan, sezonuna uygun yeşil kahveyi, Kolombiya, Kenya, Etiyopya, Kosta Rika, Guatemala, Endonezya, Brezilya, Nikaragua, El Salvador, Yirgacheffe gibi Dünya’nın pek çok farklı noktasındaki mikro üretim yapan çiftliklerden özenle seçmektedir. Seçimi yapılan kaliteli kahve çekirdekleri, Clinic’in belirlediği standartlar temel alınarak özel olarak kavrulmakta ve farklı demleme teknikleri ile kahve severlerin beğenisine sunulmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR